House of Representatives


Select the committee or subcommittee to display the membership below.

Committee:

SubCommittee:


Redistricting


Members

Rep. Baker, Rhonda       Rep. Bashore, Steve       Rep. Bell, Merleyn      
Rep. Bennett, Forrest       Rep. Blancett, Meloyde       Rep. Boatman, Jeff      
Rep. Brewer, Denise       Rep. Burns, Ty       Rep. Bush, Carol      
Rep. Caldwell, Chad       Rep. Caldwell, Trey       Rep. Conley, Sherrie      
Rep. Cornwell, Rusty       Rep. Crosswhite Hader, Denise       Rep. Cruz, Jose      
Rep. Culver, Bob       Rep. Davis, Dean       Rep. Dempsey, Eddy      
Rep. Dills, Sheila       Rep. Dobrinski, Mike       Rep. Dollens, Mickey      
Rep. Echols, Jon       Rep. Fetgatter, Scott       Rep. Ford, Ross      
Rep. Frix, Avery       Rep. Fugate, Andy       Rep. Gann, Tom      
Rep. Goodwin, Regina       Rep. Grego, Jim       Rep. Hardin, David      
Rep. Hardin, Tommy       Rep. Hasenbeck, Toni       Rep. Hilbert, Kyle      
Rep. Hill, Brian       Rep. Humphrey, Justin       Rep. Johns, Ronny      
Rep. Kannady, Chris       Rep. Kendrix, Gerrid       Rep. Kerbs, Dell      
Rep. Lawson, Mark       Rep. Lepak, Mark       Rep. Lowe, Dick      
Rep. Lowe, Jason       Rep. Luttrell, Ken       Rep. Manger, Robert      
Rep. Marti, T.J.       Rep. May, Stan       Rep. McBride, Mark      
Rep. McCall, Charles       Rep. McDugle, Kevin       Rep. McEntire, Marcus      
Rep. Miller, Nicole       Rep. Mize, Garry       Rep. Moore, Anthony      
Rep. Munson, Cyndi       Rep. Newton, Carl       Rep. Nichols, Monroe      
Rep. Nollan, Jadine       Rep. O'Donnell, Terry       Rep. Olsen, Jim      
Rep. Osburn, Mike       Rep. Pae, Daniel       Rep. Patzkowsky, Kenton      
Rep. Pfeiffer, John       Rep. Phillips, Logan       Rep. Pittman, Ajay      
Rep. Provenzano, Melissa       Rep. Randleman, Randy       Rep. Ranson, Trish      
Rep. Roberts, Dustin       Rep. Roberts, Eric       Rep. Roberts, Sean      
Rep. Roe, Cynthia       Rep. Rosecrants, Jacob       Rep. Russ, Todd      
Rep. Sims, Lonnie       Rep. Smith, David       Rep. Sneed, Chris      
Rep. Stark, Marilyn       Rep. Steagall, Jay       Rep. Stearman, Wendi      
Rep. Sterling, Danny       Rep. Stinson, Preston       Rep. Strom, Judd      
Rep. Talley, John       Rep. Townley, Tammy       Rep. Turner, Mauree      
Rep. Vancuren, Mark       Rep. Waldron, John       Rep. Walke, Collin      
Rep. West, Josh       Rep. West, Kevin       Rep. West, Rick      
Rep. West, Tammy       Rep. Williams, Danny       Rep. Wolfley, Max      
Rep. Worthen, Rande      

House Staff Assigned

Quyen Do  --   Policy Analyst/Redistricting Coordinator       Ryan Bair  --   Deputy Chief Counsel       Tricia Hines  --   Policy Analyst/GIS Coordinator